سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

وقتي كه همه لباس هاي خود را براي شستشو به آخر هفته موكول مي كنيد، فشار خيلي زيادي به مشاين لباسشويي وارد مي كنيد كه ممكن است باعث ايجاد ايرادهايي در آن شود يا عمر مفيد دستگاه را كاهش دهد. 

 نمايندگي هاي تعميرات لوازم خانگي در ايام آخر هفته حجم بالايي از تماس هاي تعميرات لباسشويي ال جي و ساير برندهاي لباسشويي را دارند.

در واقع ۲۵ درصد از تماس هايي كه با نمايندگي تعميرات ال جي و ساير نمايندگي هاي مي شود در ايام آخر هفته است!

مسلما اين اندازه از نياز به تعميرات لباسشويي و ساير دستگاه هاي لوازم خانگي، خيلي مقدار قابل توجهي است.

به خاطر همه اين موارد، كارشناسان و متخصصان اين حوزه معتقدند كه بهتر است تا خانواده ها را با ايرادات و اشتباهاتي كه احتمال دارد در استفاده از ماشين لباسشويي رخ بدهد، آشنا كنند.

اين اشتباه ها و ايرادهاي استفاده از لباسشويي را در زير مطالعه كنيد.

۱. بعد از هر دوره شستشو درب ماشين لباسشويي را باز نمي‌ گذاريد.

درب ماشين لباسشويي را بعد از هر دوره شستشو نبديد، اين كار مي تواند براي ماشين لباسشويي شما مفيد باشد.

اين كار منجر به پيشگيري از رشد كپك بر روي لاستيك‌ هاي درون دستگاه لباسشويي مي‌ شود. همچنين سبب مي‌ شود تا دستگاه لباسشويي شما هميشه بوي طراوت و تازگي بدهد.

۲. هيچوقت فيلتر آب را تميز نمي‌ كنيد.

شستشو و تميز كردن فيلتر آب، همواره ايده خيلي خوبي است.

اين كار خيلي لازم و ضروري است، چونزيرا ممكن است خاك و دوده، محفظه فيلتر آب شما را بگيرد.

پس نه تنها سبب آسيب وارد كردن به دستگاه لباسشويي شما مي شود، بلكه لباس‌ هاي  شما را هم به خوبي نخواهد شست.

۳. از يك دور خالي داغ براي لباسشويي خود استفاده نمي‌ كنيد.

خيلي از برندهاي مواد شوينده نيازي به شستشوي دستگاه لباسشويي با حرارت بالا ندارند.

اما درجه حرارت پايين نمي تواند گرد و خاك و ميكروب هاي دستگاه لباسشويي را به درستي شستشو دهد؛ پس بعد از هر دور شستشوي دستگاه لباسشويي، يك دور آن را بدون پودر و با درجه حرارت بالا شستشو دهيد.

اين عمل، شيوه خيلي خوبي است تا به كمك آن بتوانيد دستگاه لباسشويي خود را تميز و تازه نگه داريد.

۴. فراموش مي‌كنيد كه سيني مواد شوينده را تميز كنيد.

مواد شوينده قديمي مي‌ تواند باعث گرفتگي در دستگاه لباسشويي شوند.

اين قضيه باعث به وجود آمدن ايراد در شستشوي مناسب خواهد شد؛ پس حتما با شستشو و تميز كردن سيني مواد شوينده با آب گرم از جلوگيري از اين مسئله مطمئن شويد.

۵. هميشه به ماشين لباسشويي خود اضافه بار مي‌ دهيد.

يكي از اشتباه هاي اصلي در استفاده از ماشين لباسشويي، داشتن اضافه بار آن است.

دستگاه لباسشويي براي شستشوي كافي و مناسب لباس هاي شما نياز به فضاي كافي براي چرخش و شستشو دارد. وجود لباس هاي بيش از اندازه و استاندارد در لباسشويي مي تواند در دراز دت سبب به وجود آمدن مشكلات و خرابي در اين ماشين شود.

براي انجام تعميرات انواع لباسشويي مي توانيد با نمايندگي رسمي ال جي و تعميرگاه مركزي ال جي تماس بگيريد و ايراد خود را با كارشناسان مربوطه در ميان بگذاريد تا در اسرع وقت به آن رسيدگي شود و از ايجاد مشكلات بعدي در ماشين لباسشويي شما پيشگيري شود.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: نمايندگي تعميرات ال جي
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۸:۱۱ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :