سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

ايرادهاي ماشين ظرفشويي را خودتان برطرف كنيد , تعمير لوازم خانگي نمايندگي تعميرات ال جي  يكي از اصلي ترين دغدغه هاي همه خانواده هاي ايراني است. در حال حاضر بسياري از لوازم خانگي به سيستم هاي پيشرفته اي مجهز شده اند و مانند گذشته سيستم يكنواخت و ساده اي ندارند كه با آزمون و خطا و با كمك پيچ گوشتي بتوان مشكلات مربوط به داخل آنها را تعمير كرد.

خيلي از افراد با خيال اينكه تعمير لوازم خانه كار آساني است ماشين را باز مي كنند, ولي علاوه بر اينكه از عهده تعمير آن بر نمي آيند حتي نمي توانند دوباره مثل قبل آن را ببندند! يكي از مهم‌ترين دليل‌هاي اين مسئله ديجيتال شدن ماشين ‌ها است كه نمايندگي ال جي آن كار آساني نمي باشد و به دانش برنامه ‌نويسان نياز داشته و متخصصان را مي طلبد.

 

 

 

 

اين قضيه در باره آن بخش از لوازم خانگي كه بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرند, اهميت زيادي دارد؛ چون حتي با چند ساعت خراب شدن هم همه كارهاي خانه عقب مي ماند. براي نمونه ماشين ظرفشويي يكي از اين ابزارها است. در اين نوشته مي خواهيم به مشكلات تعميرات ظرفشويي ال جي بپردازيم.

پيش از تعمير ماشين ظرفشويي از خرابي ماشين اطمينان حاصل كنيد

اولين گام در جهت حل ايراد آن است كه اطمينان حاصل كنيد ماشين خراب شده است. در خيلي از اوقات افراد تصور ميكنند ماشين ظرفشويي خراب شده و نياز به تعميرات ظرفشويي ال جي جدي دارد, غافل از آن كه احتمال دارد دليل ايراد برخي اشكالات فيزيكي مانند ايراد در دوشاخه, قطع و وصلي سيم و از اين دست اشكالات جزيي باشد.

اهرم هاي آبپاش احتمال دارد در اثر درجه حرارت بالاي آب دچار انسداد شوند و يا درصدي از رطوبت به موتور رسيده باشد كه با سپري شدن زماني خشك شود و ماشين دوباره مانند اول كار كند. پس هرگاه با ايرادي در كار ماشين روبه رو شديد, نخست وضعيت فيزيكي آن را كنترل نماييد. بخش زيادي از ايرادهايي كه براي ماشين‌ هاي الكترونيكي از جمله ماشين ظرفشويي نمايندگي مجاز ال جي به وجود مي آيد, به وسيله همين كنترل كردن اوليه به آساني در خانه قابل برطرف شدن است.

پيش از اقدام به تعميرات ظرفشويي ال جي  از وضعيت ضمانت نامه مطمئن شويد

بعد از اطمينان از خرابي ماشين غالبا اولين راهي كه به ذهن همه خطور مي كند, استفاده از ضمانتنامه است.

به هرحال دغدغه هايي مانند هزينه, استفاده از قطعه هاي اصلي, كيفيت نمايندگي ال جي و… از جمله عواملي مي باشند كه ضرورت استفاده از ضمانتنامه ماشين را بيشتر ميكنند.

البته برخي از ماشين هاي ظرفشويي از همان ابتداي خريد ضمانتنامه ندارند.

در صورتي كه كارتن بسته‌بندي ماشين ظرفشويي خود را نگه داشته‌ايد, احتمالاً ضمانتنامه نمايندگي تعميرات ال جي را در آنجا ميتوانيد پيدا كنيد. برخي ماشين ظرفشويي‌ها تا يكسال ضمانتنامه دارند.

اما براي برخي از ماشين‌ها ضمانتنامه تا ده سال هم انجام مي گردد.

در صورتي كه كارت ضمانتنامه را پيدا كرديد پيش از تماس با شماره روي آن, آن را به دقت مطالعه كنيد.

چرا كه احتمال دارد ايرادي كه براي ماشين ظرفشويي شما پيش آمده, جزءِ شرايط ضمانتنامه محسوب نشود.

از قطعه هاي اصلي جايگزين استفاده كنيد تا تعمير ماشين ظرفشويي به خوبي انجام گردد.

در صورتي كه ماشين شما ضمانتنامه باشد, آنگاه در نمايندگي مجاز ال جي ماشين ظرفشويي و جايگزيني قطعه هاي اصلي ايرادي نخواهيد داشت.

چرا كه نمايندگي تعميرات ال جي  با دفتر مركزي نمايندگي در ارتباط مي باشند و فقط با قطعه هاي اصلي كار ميكنند.

اما در صورتي كه ضمانتنامه ظرفشويي شما به پايان رسيده و يا اصلاً ضمانتنامه نداشته است, در مراجعه به تعميرگاه مجاز ال جي  بايست دقت كافي به خرج دهيد.

برخي از تعميرگاه مركزي ال جي از قطعه هاي درجه ۲ و درجه ۳ استفاده مي كنند

و اين باعث مي گردد تا ماشين شما دوباره بعد از مدتي خراب شود.

همينطور استفاده از قطعه هاي نامرغوب در تعمير ماشين ظرفشويي باعث مي گردد تا بعد از مدتي بقيه قطعه هاي هم خراب شوند و در سيستم كلي ماشين ظرفشويي ايرادي به وجود آيد. بهتر است پيش از انتخاب تعميرگاه مركزي ال جي براي تعميرات ظرفشويي ال جي  فهرستي از تعميرگاه مجاز ال جي  را به دست آوريد و يا از افراد با تجربه در اين زمينه اطلاعات كسب كنيد. برخي از نمايندگي ‌ها بعد از نمايندگي ال جي هم ماشين شما را براي مدت چندماهه ‌اي ضمانتنامه مي كنند و در صورت خرابي دوباره خودشان همه مسئوليت‌ها را به عهده ميگيرند.

آيا براي شما سرعت تعمير ماشين ظرفشويي مهم است؟

سرعت تعميرات ظرفشويي ال جي  و به طور كلي سرعت تعمير لوازم خانگي يك مورد خيلي مهم براي افراد محسوب مي گردد.

كافي است كه فقط يك روز ماشين ظرفشويي خانه شما از كار بيفتد؛

آنگاه با حجم عظيمي از ظرف‌هاي تلنبار شده روبرو خواهيد شد كه احتمالاً بايست همه خانواده دست به دست هم بدهند تا بتوانند آن‌ها را بشويند!

اين مسئله درباره بقيه لوازم خانگي مانند لباسشويي, يخچال, اتو و… هم درست است.

در اينباره بهتر است جستجويي در اينترنت كنيد

و از وضعيت و مدت زمان نمايندگي مجاز ال جي به وسيله نمايندگي هاي مختلف اطلاع كسب كنيد.

هيراد سرويس يكي از نمايندگي هايي است كه در زمينه تعمير لوازم خانگي خدمات برتري را ارائه مي دهد.

شما مي توانيد به صورت حضوري و يا مراجعه به سايت اين نمايندگي رسمي ال جي با خدمات آن آشنا شويد.

اين نمايندگي با استفاده از متخصصان و كارشناسان با تجربه لوازم خانگي را در كمترين زمان ممكن خدمات پس از فروش ال جي ميكند.

بهتر است يك مركز مشخص براي نمايندگي تعميرات ال جي لوازم خانه خود انتخاب كنيد

و همه وسيله هايي را كه نياز به تعمير دارند, به آنجا ارجاع دهيد.

اين كار باعث مي گردد تا از كيفيت نمايندگي رسمي ال جي اطمينان كافي كسب كنيد

و براي افرادي هم كه خدمات ارائه ميدهند, به عنوان يك مشتري ثابت شناخته شويد.

يك ماشين ظرفشويي چگونه كار مي كند؟

ماشين هاي ظرفشويي همانند ماشين هاي لباسشويي كار نمي كنند.

ماشين ظرفشويي  نمايندگي تعميرات ال جي با ۲ تا ۳ گالن آب كه در قسمت وان ماشين پر و با مايع ظرفشويي مخلوط و با اسپري چرخان بر روي ظرف ها پاشيده مي گردد, كار خود را انجام مي دهد. بعد آب كثيف تخليه و آب تازه و تميز براي شستن ظرف ها جايگزين و اين روند اين بار براي شستن و آب كشيدن ظرف ها انجام مي گردد.

اين چرخه بسته به تنظيمات شما تا چندين بار عمل مي كند.

در ماشين ظرفشويي عنصر تنظيم دمايي ديده شده كه گرماي آب را به ۱۴۰ تا ۱۶۰ درجه فارنهايت مي رساند.

بعد اين عنصر گرمايش بعد از تخليه آخرين آب اقدام به خشك كردن ظرف ها مي كند.

منبع: نمايندگي ال جي

 

 

سايت هاي مرتبط:

خدمات پس از فروش دوو

نمايندگي تعميرات كنوود

خدمات پس از فروش ايندزيت

خدمات پس از فروش ويرپول

نمايندگي مجاز جنرال الكتريك

خدمات پس از فروش سامسونگ
خدمات پس از فروش ال جي

خدمات پس از فروش بوش

امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۴۰:۳۸ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :