سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

همسو با اين تغييرات و تحولات مهندسان كاردان و باتجربه ما نيز دانش خود را به روز كرده اند و با آن تغييرات همراه شده اند تا بتوانند بهترين خدمات را به مشتريان ارائه دهند. به صورتي كه به خوبي از عهده انواع تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر بر مي آيند و كوچكترين عيب و ايرادي را در كمترين زمان تشخيص و نسبت به تعمير و اصلاح آن اقدام مي كنند.

اصلا اهميتي ندارد يخچال خود را از كجا تهيه كرده ايد آنچه براي مهندسان و تكنيسين هاي اهميت دارد پشتيباني همه برندها و انواع مختلف يخچال ها و تعمير يخچال فريجيدر است.

نمايندگي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر مناسب ترين و قابل اطمينان ترين انتخاب براي دريافت خدمات و تعميرات يخچال سايد باي سايد فريجيدر است. با متخصصاني حرفه اي و كاربلد در همه جاي تهران و كرج و گارانتي خدمات ارائه شده بهترين انتخاب براي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر شماست.

تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر


خدمات تعميرات لوازم خانگي فريجيدر 

تعميرات سايد باي سايد فريجيدر در تهران

به منزله تعميرگاه مركزي فريجيدر يكي از تخصصي‌ ترين نمايندگي هاي خدمات و تعمير سايد باي سايد فريجيدر در تهران است كه ساليان سال به‌ صورت كاملاً حرفه اي و علمي در اين عرصه كار كرده است.

با دارا بودن كارشناسان و تعميركارهاي زبده و كاربلد در تهران و كرج توانسته‌ تجارب چندين ساله خود را در تعميرات يخچال فريزر فريجيدر با دانش روز دنيا پيوند بزند و يكي از نمايندگي هاي ممتاز تعميرات فريجيدر را در ايران راه اندازي كند.

داراي نمايندگي رسمي فريجيدر و تعميرات همه برندهاي سايد باي سايد فريجيدر است.

تعميرات سايد باي سايد فريجيدر در كوتاه ترين زمان ممكن به وسيله تعميركارهاي حرفه اي و متعهد در محل سكونت شما انجام مي شود. پس نيازي به مراجعه حضوري و يا انتقال و جابه جايي دستگاه ايراددار به نمايندگي رسمي فريجيدر نيست.

عيب يابي يخچال سايد باي سايد فريجيدر

قبل از اينكه به نمايندگي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر  مراجعه كنيد، موارد زير را بر روي يخچال و سايد باي سايد خود بررسي كنيد تا از دليل خرابي يخچال فريجيدر مطلع شويد و كارهاي لازم را قبل از تماس با ما انجام دهيد. عيب يابي يخچال اولين و مهمترين كار تعميرات است، عيب دستگاه اگر درست تشخيص داده شود كار تعمير آن نيز به بهترين نحوي انجام خواهد شد.

   • كار نكردن يخچال فريزر و روشن نشدن چراغ هاي آن
   • كار نكردن يخچال فريزر اما روشن شدن چراغ هاي آن
   • كار نكردن چراغ هاي يخچال فريزر
   • سر نشدن يخچال يا فريزر به اندازه كافي
   • سرد شدن زياد يخچال يا فريزر
   • صدا دادن فريزر 
   • كار كردن بي وقفه يخچال و فريزر
   • كند و تند كار كردن و متوقف شدن يخچال فريزر
   • ديفراست (يخ زدايي) نكردن خودكار 
   • بوي بد يخچال فريزر 
   • ريخته شدن آب روي زمين در بيرون يخچال

نمايندگي فروش يخچال فريزر فريجيدر

نمايندگي فروش يخچال فريزر فريجيدر با دارا بودن پيشنيه چندين ساله آماده است تا تمامي خدمات مربوط به محصولات فريجيدر و به ويژه خدمات مربوط به تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر ، سايد باي سايد فريجيدر ، را به شما ارائه دهد.

شما مي توانيد براي خريد و دريافت خدمات مربوط به تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر  با نمايندگي تعميرات فريجيدر در تهران تماس بگيريد و درخواست خود را ثبت كرده و در اولين فرصت دستگاه يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر را در منزل خود داشته باشيد.

شما مي توانيد به صورت مستقيم با تعميرگاه مجاز فريجيدر در تهران و كرج در ارتباط باشيد. شماره هاي تماس ما در همه صفحات سايت و بخش تماس با ما درج شده اند.

از ديگر ويژگي هاي نمايندگي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر گارانتي يكساله يخچال فريزر فريجيدر و سايد باي سايد فريجيدر و تعمير صد درصد دستگاه ها و لوازم خانگي فريجيدر در محل كار و منزل مشتريان عزيز، بدون روز تعطيلي و شبانه روزي است كه به خواسته هاي شما در سريع ترين زمان رسيدگي مي شود.

تعمير و نگهداري يخچال فريزرهاي فريجيدر

تعميرات يخچال فريزر فريجيدر  و تعميرات سايد باي سايد فريجيدر  شما كاملا در محل سكونت شما به وسيله نمايندگي تعميرات فريجيدر و در كوتاه ترين زمان به دست تواناي تعميركارهاي تعمير مي شود و اگر نياز به تعويض قطعات باشد با قطعه هاي اورجينال كار تعويض انجام مي گردد.

آموزش زمان تعويض قطعات يخچال هاي فريجيدر

شيوه تعويض قطعات سايد باي سايد در صورت ادامه مشكل مكانيكي و بودن فشار مثبت در سيستم بدين صورت است.

كمپرسور جايگزين آماده شده، لوله پروسس و شير پروسس اگر نياز باشد روي آن نصب شده و در قسمت پاياني لوله درپوش قرار مي گيرد.

مبرد تخليه مي شود.

كمپرسور ايراددار برداشته مي شود. توسط لوله بر، لوله هاي اتصالي به كمپرسور در فاصله 25 ميلي متري از لوله هاي اصلي كمپرسور برش داده مي شوند. براي لوله هاي كمپرسور درپوش تعبيه مي شود.

نيتروژن خشك توسط لوله ساكش و لوله ورودي كندانسور به داخل سيستم دميده مي شود.

دراير يا فيلتر كثيف، از محل خروجي كندانسور سوا مي شود. در هنگام سوا كردن درابر با شعله حتما بايد نيتروژن خشك به داخل سيستم دميده شود.

محل اتصال به صورت دقيق تميز شود تا مواد زائد به درون سيستم وارد نشوند.

كاملا حق شماست كه از سريعترين و دقيق ترين تعميرات برخوردار شويد و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده كنيد. براي رسيدن به اين مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به كار مي گيرند. آسايش و رفاه شما اولويت مهم نمايندگي تعميرات فريجيدر است.

در هر حالتي بهترين راه ارتباطي شما با ما تماس تلفني است. اگر يكي از قطعه هاي يخچال فريزر فريجيدر و سايد باي سايد فريجيدر نياز به تعويض داشته باشد، نمايندگي تعميرات فريجيدر آماده است قطعات معيوب را با قطعات اصل عوض كند و براي هر قطعه تعويض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاكتور رسمي صادر كند.

تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد فريجيدر تعميرات يخچال فريزر فريجيدر و تعميرات سايد باي سايد فريجيدر

نمايندگي يخچال فريجيدر در تهران

اگر نياز به خدمات پس از فروش فريجيدر داشته باشيد مي توانيد شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت فريجيدر سايت كه در بالاي صفحات و در بخش تماس با ما نوشته شده در ارتباط باشيد و خدمات موردنياز خودتان را براي انواع دستگاه هاي فريجيدر و بقيه برندهاي مشهور لوازم خانگي دريافت كنيد.

شماره تلفن شركت فريجيدر

نمايندگي تعميرات فريجيدر تمامي نرخ هاي تصويب شده تعميراتي خود را بر پايه قيمت مشخص شده نهادهاي نظارتي هماهنگ كرده و به مشتريان محترم ارائه مي دهد، همينطور پيش از اجراي تعميرات، برآورد نسبي اي از هزينه ها خدمت شما داده مي شود و تمامي تعميرات در محل كار و خانه شما انجام شده و پس از نخستين تماس شما در كمتر از پنچ ساعت تعميركارهاي خود را به آنجا مي رسانند.

منبع: تعميرات يخچال فريزر فريجيدر

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۴۲:۰۵ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :