سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

تعميرات ظرفشويي ال جي افتخار مي كند كه توانايي تعمير همه دستگاه هاي ظرفشويي ايندزيت را دارد. شستشوي ظرف ها با ظرفشويي هاي ال جي همانند دست و حتي بهتر و تميزتر از آن انجام مي شود.

تعميرات ظرفشويي ال جي

براي انتخاب ظرفشويي ال جي بايد نكته هايي را رعايت كنيد. صرف نظر از اينكه در آشپزخانه خود فضاي موردنياز براي ظرفشويي داريد يا نه، و همچنين در كدام محيط قصد استفاده از ظرفشويي را داريد، ظرفشويي هاي ال جي داراي مدل هاي مختلفي هستند. حجم، رنگ، سايز و ميزان بهينه مصرف آب و برق از جمله ويژگي هاي ظرفشويي ال جي است كه به خوبي هواي استفاده كنندگانش را دارد.

تعمير ظرفشويي ال جي در تهران

اگر ماشين ظرفشويي ال جي را به تازگي خريده ايد و بعد از مدتي استفاده از ظرفشويي هر گونه ايرادي براي آن پيش آمده، به آساني مي توانيد با نمايندگي تعميرات ظرفشويي ال جي در ارتباط باشيد تا براي برطرف كردن ايراد اقدام شود. ما به منزله تخصصي ترين نمايندگي خدمات پس از فروش ل جي (LG) از دستگاه هاي شما پشتيباني مي نماييم. فقط بايد درخواست خود را با ما مطرح كنيد. به منزله نمايندگي تعميرات ال جي امتيازات ويژه اي را براي مشتريان تعميرات ظرفشويي ال جي خود تدارك ديده است.

مهندسان ما نخست تعداد قطعات ايراددار، دليل ايراد، اندازه تعميرات لازم، قيمت و زمان نسبي لازم براي تعميرات ظرفشويي ال جي را به شما اطلاع مي دهند و با توجه به تصميم شما قطعه هاي معيوب تعمير يا تعويض مي شوند.

شما مي توانيد همه تعميرات فني مربوط به ماشين هاي ال جي را با تعويض قطعات اورجينال از مجموعه ما درخواست كنيد. براي يافتن ايراد ظرفشويي ال جي خود مرحله هاي زير را تا برطرف شدن عيب ظرفشويي ال جي دنبال كنيد.

1. با نزديك ترين نمايندگي تعميرگاه مجاز ال جي و مركزي تعميرات ظرفشويي ال جي تماس بگيريد.

2. اگر با اپراتور تماس بگيريد مشاوره رايگان براي برطرف كردن ايراد دريافت مي كنيد.

3. اگر با مشاوره تلفني ايراد برطرف نشد، در كمتر از يك ساعت تعميركار متخصص ظرفشويي ال جي به منزل يا شركت شما فرستاده مي شود.

4. همه خدمات داراي گارانتي رسمي يكساله هستند.

انواع ماشين ظرفشويي ال جي

ظرفشويي بخار ال جي (KD- C707)- با قدرت شستشوي قوي است كه نيازي به شستن اوليه ندارد، مجهز به عيب ياب هوشمند است كه هر گونه ايرادي را در دستگاه خود به خود تشخيص مي دهد. موتور اينورتر دايركت درايو، و دستگاهي كم مصرف و كم صدا با شستشوي بخار و سبد هوشمند است كه رفاه و آسودگي شما را در منزل تامين مي كند.

سيستم جديد بخارشو ال جي

سيستم بخارشوي ال جي يا قدرت شستشوي بالا، هيچ آسيبي به ظرف هاي شما نمي زند و با انرژي و حرارت خيلي زياد و در نتيجه نفوذپذيري زياد ذرات بخار آب در مقايسه با آب داغ , شستشويي فوق العاده را براي شما انجام مي دهد و با لكه بري قوي خود تمام لكه هاي ظروف شما را از بين مي برد.

همانطور كه در بالا گفته شد اين ظرفشويي ال جي مجهز به سبد هوشمند است، شما مي توانيد با تنظيم سبدهاريال ظرف هاي خود را در اندازه هاي مختلف در داخل آن قرار دهيد و مشكلي از بابت نبود جا در ظرفشويي نداشته باشيد.

همچنين موتور دايركت درايو اينورتر ال جي مي تواند ميزان انرژِ مصرفي دستگاه شما را به بهينه ترين حالت حود برساند و در مصرف برق صرفه جويي كند و شدت پاشش آب را براساس برنامه اي به دستگاه مي دهيد تنظيم كند.

ماشين ظرفشويي بخارشوي (DC35T) – از مشخصات اين ماشين ظرفشويي ال جي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

ظرفيت 14 نفره، مجهر به بخارشوي ™TrueSteam، كم صدا با مصرف انرژي+++ A، داراي سبد هوشمند قابل تنظيم Smart Rack، داراي رنگ هاي سفيد (DC45W) و نقره اي (DC45T).

موتور اينورتر دايركت درايو خيلي باريك ال جي (جت پمپ داراي اينورتر)، با تلفيق دو تكنولوژي اينورتر و موتور دايركت درايو، ميزان آب و برق مصرفي شما را به كمترين ميزان مي رساند.

تعميرات ظرفشويي ال جي

خدمات پس از فروش ال جي

ماشين ظرفشويي ال جي (KD-E701NW -سفيد) – داراي فضاي بيشتر، امكان مانور زياد،مجهز به سبد هوشمند، موتور اينورتر دايركت درايو، مصرف برق و آب كم، سيستم عيب يابي هوشمند مي تواند ظرف هاي شما را در كمترين زمان با بالاترين كيفيت شستشو دهد.

با كمك سيستم ايراد ياب هوشمند ( ™ SmartDiagnosis ) , به آساني با يك تماس تلفني با نمايندگي تعميرات ظرفشويي ال جي ، ايراد ماشين ظرفشويي شما شناسايي و در كمترين زمان ممكن برطرف مي شود و ديگر نيازي به رفت و آمدهاي دوباره تعميركار جهت برطرف كردن ايراد نيست.

همه ظرفشويي هاي ال جي مجهز به موتور دايركت درايو هستند كه 10 ليتر فضاي بيشتري در مقايسه با ساير ظرفشويي موجود در بازار دارند.

اصول كار ماشين ظرفشويي ال جي

موتور اينورتر دايركت درايو باريك ال جي (جت پمپ مجهز به اينورتر), مركز اصلي ماشين ظرفشويي ال جي را تشكيل مي دهد، به صورتي كه اين بخش ماشين، چرخش و فشار آب را به صورت كاملا دقيقي كنترل مي كند.

1- آب به وسيله لوله ورودي به درون ظرفشويي داخل مي شود.
2- آب به وسيله هيتر گرم مي گردد.
3- چرخش آب به وسيله موتور اينورتر دايركت درايو آغاز مي گردد.
4- آب به وسيله اهرم هاي نازل (پاشش گر) در همه جاي فضاي دروني ظرفشويي پخش مي گردد.
5- آب پسماند و كثيف به وسيله سيستم فيلتراسيون سه سطحي براي پيشگيري از بسته شدن لوله ها تصفيه مي گردد.
6- آب به وسيله پمپ تخليه از ماشين ظرفشويي تخليه مي شود. براي اطلاعات بيشتر بانمايندگي رسمي ال جي تماس بگيريد.

عيب يابي ماشين ظرفشويي ال جي

ايرادهاي رايجي كه در ماشين ظرفشويي ال جي ايجاد مي شود، معمولا به شرح زير است.

1- كار نكردن ماشين ظرفشويي. لامپ برق ورودي خاموش بودن.
2- كار نكردن ماشين ظرفشويي. اما لامپ يا ديسپلي روشن است.
3 – روشن شدن ماشين ظرفشويي اما وارد نشدن آب به ماشين.
4 – تخليه نشدن آب و ماندن در ظرفشويي.
5 – روشن شدن چراغ تمام شدن نمك.
6 – روشن ماندن علامت مايع جلادهنده با وجود افزودن مايع.
7 – باقي ماندن پودر در جاپودري يا روي درب ماشين.
8 – ماندن پودر بر روي ظرف ها.
9 – ايجاد شدن كف زيادي و بيرون زدن از ظرفشويي.
10- مصرف شدن نمك زياد در ماشين.
11 – ايجاد صداهاي غيرعادي در ظرفشويي.
12 – باقي ماندن ذرات غذا بر روي ظرف هاي ماشين ظرفشويي.
13 – خشك نشدن ظرف ها.
14 – سفيدك زدن ظرف ها.
15 – لكه دار شدن ظرف هاي فولادي و استيل. براي مشاوره درباره ارورهاي ظرفشويي ال جي باتعميرگاه مركزي ال جي در تماس باشيد.

تعميرات ظرفشويي ال جي

چگونه نشتي ماشين ظرفشويي را تعمير كنيم

ارورهاي ماشين ظرفشويي ال جي

IE – آبگيري نمي كند. براي برطرف كردن اين ارور، ورودي آب بررسي شود.

OE – آب تخليه نمي شود. براي برطرف كردن اين ارور، پمپ تخليه بررسي شود.

PE – حسگر تنظيم سطح آب ماشين خراب شده است . براي برطرف كردن اين ارور، تعميرگاه مركزي ال جي را خبر كنيد.

FE – آبگيري بيش از اندازه است. براي برطرف كردن اين ارور، تعميركار خبر كنيد.

DE – درب ماشين بسته نمي شود. براي برطرف كردن اين ارور، در را بررسي كنيد.

TE – ترميستور خراب شده است. براي برطرف كردن اين ارور، تعميركار خبر كنيد.

UE – ماشين تعادل ندارد، لباس ها به صورت متعادلي در دستگاه قرار نگرفته است. براي برطرف كردن اين ارور، لباس ها را جابه جا كنيد و اگر نياز بود مقدار لباس ها را كاهش دهيد.

SE-LE – تاخو موتور، براي برطرف كردن اين ارور، تعميركار خبر كنيد.

CE – موتور خراب شده و فشار زيادي روي موتور آمده است. براي برطرف كردن اين ارور، تعميرگاه مجاز ال جي را خبر كنيد

AE – آب نشتي دارد. براي برطرف كردن اين ارور، تعميركار خبر كنيد.

PF – برق قطع شده است، براي برطرف كردن اين ارور، سه راهي يا پريز برق يا سه شاخ را بررسي كنيد.

DHE – مشكل در خشك كن، براي برطرف كردن اين ارور، تعميرات ظرفشويي ال جي را خبر كنيد.

EE – برد مشكل دارد. براي برطرف كردن اين ارور، تعميركار خبر كنيد.

DCE – ولتاز زياد است. براي برطرف كردن اين ارور، تعميركار خبر كنيد.

CL – قفل كودك خراب است. براي برطرف كردن اين ارور، تعميركار خبر كنيد.

شماره تلفن شركت ال جي

مهندسان نمايندگي تعميرات ال جي ، براي آسايش هر چه بيشتر استفاده كنندگان محصولات ال جي، بخش پاسخ به پرسش هاي رايج را راه اندازي كرده اند. در اين قسمت مهندسان به آناليز و ارزيابي سؤالات مخاطبان مي پردازند و با دادن جواب هاي مناسب به آنها كمك مي كنند.

تعميرگاه مجاز ال جي

برخي از سرويس هاي نمايندگي تعميرات ال جي LG عبارت هستند از : تعمير كولرهاي ال جي، تعمير انواع محصولات تهويه خانگي ال جي، تعمير و ترميم همه محصولات و تجهيزات خانگي در نمايندگي ال جي، تعويض قطعات معيوب و از كار افتاده با قطعات اصلي و اورجينال، تأمين و فروش همه مواد مصرفي دستگاه‌ هاي ال جي و قطعات يدكي اصلي، ارائه خدمات گارانتي محصولات ال جي و انجام همه خدمات مربوط به تعمير و بازيابي محصولات ال جي.

در صورت بروز ايراد و خرابي در هر يك از محصولات ال جي و به ويژه در ظرفشويي ال جي مي توانيد با شماره تلفن نمايندگي تعميرات ال جي در ارتباط باشيد و سؤالات خود را با ما در ميان بگذاريد.

منبع: نمايندگي تعميرات ال جي

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۳:۰۸ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :