سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

همه خدمات مربوط به تعميرات ماشين ظرفشويي سامسونگ در همان روزي كه با ما تماس بگيريد انجام مي شود و تكنيسين ماشين ظرفشويي سامسونگ (تعميركار سامسونگ ) در كمتر از يك ساعت خودش را به محل سكونت تان مي رساند.

شما بعد از كامل كردن فرم درخواست تعمير و بيان خلاصه اي از ايراد به وجود آمده، تكنيسين هاي ما در كوتاه ترين زمان با شما تماس مي گيرند و بعد از معين شدن مشكل ظرفشويي شما به متخصص تعمير ظرفشويي گزارش مي شود تا وي براي بررسي و تعميرات ظرفشويي سامسونگ به محل سكونت شما عازم شود.

پس از ارزيابي هاي اوليه در گزارشي كامل تعداد قطعات ايراددار، دليل ايراد، اندازه تعميرات لازم، قيمت و زمان نسبي لازم براي تعمير ظرفشويي را به شما اطلاع مي دهند و با توجه به تصميم شما قطعه هاي معيوب تعمير يا تعويض مي شوند.

نمايندگي مركزي خدمات پس از فروش سامسونگ  تعويض قطعات ماشين ظرفشويي سامسونگ

شما مي توانيد همه تعميرات فني مربوط به ماشين هاي سامسونگ را با تعويض قطعات اورجينال از مجموعه ما درخواست كنيد. براي يافتن ايراد ظرفشويي سامسونگ خود مرحله هاي زير را تا برطرف شدن عيب ظرفشويي سامسونگ دنبال كنيد.

1. با نزديك ترين نمايندگي تعميرگاه مجاز و مركزي تعميرات ظرفشويي سامسونگ تماس بگيريد.
2. اگر با اپراتور تماس بگيريد مشاوره رايگان براي برطرف كردن ايراد دريافت مي كنيد.
3. اگر با مشاوره تلفني ايراد برطرف نشد، در كمتر از يك ساعت تعميركار متخصص ظرفشويي سامسونگ به منزل يا شركت شما فرستاده مي شود.
4. همه خدمات نمايندگي تعميرات سامسونگ داراي گارانتي رسمي يكساله هستند.
5. براي تهيه نمك ماشين ظرفشويي سامسونگ، مايع جلا دهنده ظرفشويي سامسونگ، قرص ظرفشويي سامسونگ، مايع براق كننده ظرفشويي سامسونگ با شماره تلفن نمايندگي تعميرات سامسونگ نوشته شده در بالاي صفحه اصلي در ارتباط باشيد.

تعميرات ظرفشويي سامسونگ در تهران

عيب يابي ماشين ظرفشويي سامسونگ

تعميرات ظرفشويي سامسونگ پيشنهاد مي كند پيش از مراجعه به نمايندگي تعميرات سامسونگ حتما موارد زير را بررسي كنيد.

• روشن نشدن ظرفشويي

ببينيد پريز برق درست كار مي كند.
ظرفشويي را بايد به صورت مستقيم به پريز جداگانه اي وصل كنيد و از سه راهي براي برق استفاده نكنيد.
بررسي كنيد تا دو شاخه مشكلي نداشته باشد و به صورت كامل در داخل پريز قرار گرفته باشد.
قفل كودك را غيرفعال كنيد. اگر با موارد بالا ظرفشويي روشن نشد با نمايندگي رسمي سامسونگ تماس بگيريد.

• شستشوي بد ظرف ها 

اگر ظرف هاي زيادي را براي شستشو در ماشين قرار دهيد احتمال خوب شستن ظرفها كمتر مي شود، پس ظرفيت دستگاه را در نظر بگيريد.
ميزان مواد شوينده را بررسي كنيد، ميزان استفاده از شوينده ها در ظرفشويي بايد متناسب با مقدار ظرف ها انتخاب شود.
براي شستشوي خوب بايد برنامه ظرفشويي براساس تعداد ظرف ها و ميزان كثيفي آنها تنظيم شود.
اگر با موارد بالا ظرفشويي باز در شستشو مشكل داشت با تعميرگاه مجاز سامسونگ تماس بگيريد.

• آبريزش ظرفشويي 

بررسي كنيد شيلنگ تخليه آب از محلش بيرون نيامده باشد. احتمال دارد خروجي تخليه گرفته شده باشد و آبي كه ظرفشويي تخليه مي كند دوباره به بيرون بريزد، كه در اين حالت بايد خروجي تخليه را بررسي كنيد.
محل وصل شدن شيلنگ ورودي به شير آب و محل متصل شدن به پشت ظرفشويي را بررسي كنيد.
اگر شيلنگ ورودي آب سوراخ باشد شيلنگ را عوض كنيد. اگر با موارد بالا ايراد برطرف نشد با تعميرگاه مجاز سامسونگ تماس بگيريد.
درب ظرفشويي را باز كرده و محكم ببنديد تا از بسته شدن درست آن مطمئن شويد.
تراز بودن ظرفشويي با سطح زمين را نيز بررسي كنيد.
اگر با موارد بالا آبريزش ظرفشويي قطع نشد با تعميرگاه مركزي سامسونگ تماس بگيريد.

• بسته نشدن در ظرفشويي

در ظرفشويي را يكبار به طور كامل باز كنيد و با شدت ببنديد تا از بسته شدن درست آن مطمئن شويد.
تراز بودن ظرفشويي با سطح زمين را بررسي كنيد.
قابلمه و دسته هاي آن و همينطور هر ظرفي كه احتمال دارد مانعي براي بسته شدن ظرفشويي باشد را بررسي كنيد.
لاستيك دور در ظرفشويي را پاك نماييد.
اگر با موارد بالا در ظرفشويي بسته نشد با تعميرگاه تعميرات ظرفشويي سامسونگ تماس بگيريد.

تعميرات ظرفشويي سامسونگ

تعميرات ظرفشويي سامسونگ در تهران

فروش قطعات ماشين ظرفشويي سامسونگ

اگر ماشين ظرفشويي سامسونگ را به تازگي خريده ايد و بعد از مدتي استفاده از ظرفشويي هر گونه ايرادي براي آن پيش آمده، به آساني مي توانيد با نمايندگي تعميرات ظرفشويي سامسونگ در ارتباط باشيد تا براي برطرف كردن ايراد اقدام شود.
ما به منزله تخصصي ترين نمايندگي خدمات پس از فروش سامسونگ از دستگاه هاي شما پشتيباني مي نماييم. فقط بايد درخواست خود را با ما مطرح كنيد.

ما به منزله نمايندگي تعميرات سامسونگ امتيازات ويژه اي را براي مشتريان تعميرات  ظرفشويي سامسونگ خود تدارك ديده است.
مهندسان ما نخست تعداد قطعات ايراددار، دليل ايراد، اندازه تعميرات لازم، قيمت و زمان نسبي لازم براي تعمير ظرفشويي را به شما اطلاع مي دهند و با توجه به تصميم شما قطعه هاي معيوب تعمير يا تعويض مي شوند.

 

تعميرات ظرفشويي سامسونگ

تعميرات ظرفشويي سامسونگ در تهران

عيب يابي ماشين ظرفشويي سامسونگ

اگر يكي از محصولات سامسونگ را به تازگي خريده ايد و يا محصولي از برند سامسونگ را در منزل داريد و از آن استفاده مي كنيد اما مدتي است كه با مشكلي مواجه شده است، به آساني مي توانيد با شماره تلفن نمايندگي تعميرات سامسونگ در ارتباط باشيد تا براي برطرف كردن ايراد اقدام كنند.

شماره تلفن شركت سامسونگ

نمايندگي تعميرات سامسونگ بهترين خدمات تعميراتي مربوط به لوازم خانگي سامسونگ و بقيه برندهاي مشهور آسيايي، آمريكايي، اروپايي و ايراني را خدمت هموطنان عزيز ايراني ارائه مي دهد. راه ارتباطي ما با شما تماس تلفني با نمايندگي تعميرات سامسونگ است كه شماره هاي تماس در بالاي صفحه اصلي درج شده است.

منبع: نمايندگي تعميرات سامسونگ

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۹:۰۳ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :