سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

همه خدمات مربوط به تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس در همان روزي كه با ما تماس بگيريد انجام مي شود و تكنيسين ماشين ظرفشويي وستينگهاوس (تعميركار وستينگهاوس ) در كمتر از يك ساعت خودش را به محل سكونت تان مي رساند.

شما بعد از كامل كردن فرم درخواست تعمير و بيان خلاصه اي از ايراد به وجود آمده، تكنيسين هاي در كوتاه ترين زمان با شما تماس مي گيرند و بعد از معين شدن مشكل ظرفشويي شما به متخصص تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس گزارش مي شود تا وي براي بررسي ونمايندگي تعميرات وستينگهاوس به محل سكونت شما عازم شود.

پس از ارزيابي هاي اوليه در گزارشي كامل تعداد قطعات ايراددار، دليل ايراد، اندازه تعميرات لازم، قيمت و زمان نسبي لازم براي تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس را به شما اطلاع مي دهند و با توجه به تصميم شما قطعه هاي معيوب تعمير يا تعويض مي شوند.

تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس با سابقه اي درخشان و عملكري مطلوب و به كارگيري تعميركارهاي مجرب، بااخلاق و دوره ديده در زمينه تعميرات همه دستگاه هاي وستينگهاوس جزء بهترين ها در اين زمينه است. ما افتخار مي كنيم كه با بهره گيري از تجربه هاي ساليان پيش خود و قوانين مديريتي منظم و پايدار و جلب رضايت مشتريان در اين زمينه حرفي براي گفتن داريم.

تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس


خدمات پس از فروش ماشين ظرفشويي وستينگهاوس

نمايندگي مجاز تعمير ظرفشويي وستينگهاوس در تهران

اگر ماشين ظرفشويي وستينگهاوس را به تازگي خريده ايد و بعد از مدتي استفاده از ظرفشويي هر گونه ايرادي براي آن پيش آمده، به آساني مي توانيد با نمايندگي تعميرات وستينگهاوس در ارتباط باشيد تا براي برطرف كردن ايراد اقدام شود.

ما به منزله تخصصي ترين نمايندگي خدمات پس از فروش وستينگهاوس از دستگاه هاي شما پشتيباني مي نماييم. فقط بايد درخواست خود را با ما مطرح كنيد.

به منزله نمايندگي تعميرات وستينگهاوس امتيازات ويژه اي را براي مشتريان تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس خود تدارك ديده است.

مهندسان ما نخست تعداد قطعات ايراددار، دليل ايراد، اندازه تعميرات لازم، قيمت و زمان نسبي لازم براي تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس را به شما اطلاع مي دهند و با توجه به تصميم شما قطعه هاي معيوب تعمير يا تعويض مي شوند.

تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس

نمايندگي خدمات پس از فروش وستينگهاوس

اصول كار ماشين ظرفشويي وستينگهاوس

موتور اينورتر دايركت درايو باريك وستينگهاوس (جت پمپ مجهز به اينورتر), مركز اصلي ماشين ظرفشويي وستينگهاوس را تشكيل مي دهد، به صورتي كه اين بخش ماشين، چرخش و فشار آب را به صورت كاملا دقيقي كنترل مي كند.

1- آب به وسيله لوله ورودي به درون ظرفشويي داخل مي شود.
2- آب به وسيله هيتر گرم مي گردد.
3- چرخش آب به وسيله موتور اينورتر دايركت درايو آغاز مي گردد.
4- آب به وسيله اهرم هاي نازل (پاشش گر) در همه جاي فضاي دروني ظرفشويي پخش مي گردد.
5- آب پسماند و كثيف به وسيله سيستم فيلتراسيون سه سطحي براي پيشگيري از بسته شدن لوله ها تصفيه مي گردد.
6- آب به وسيله پمپ تخليه از ماشين ظرفشويي تخليه مي شود.

تعميرات ظرفشويي وستينگهاوس

 تعميرگاه مجاز وستينگهاوس در تهران

تعميرگاه مركزي وستينگهاوس

براي تعميرات ماشين لباسشويي وستينگهاوس، ماشين ظرفشويي وستينگهاوس، سايد باي سايد وستينگهاوس، يخچال وستينگهاوس و ساير لوازم خانگي وستينگهاوس با شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت وستينگهاوس تماس بگيريد و اطمينان داشته باشيد تكنيسين هاي در كمترين زمان ممكن براي ارائه سرويس ها خدمت شما مي رسند.

شماره تلفن شركت وستينگهاوس

همينطور شما مي توانيد با خيال آسوده تعميرات انواع محصولات خانگي ساير برندهاي مشهور و معتبر ايراني و جهاني را به تعميرگاه سرويس بسپاريد. تعميرگاه مجاز وستينگهاوس و مركزي ساير محصولات خانگي با انواع برندها نيز است.

منبع: نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۳:۱۳ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :