سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

رنگ قرمز در اساطير قديمي، نماد قدرت و اصلي ترين رنگ طبيعت قلمداد مي شد كه پديد آورنده طبيعت و نماد زندگي بود. شركت دوو با استفاده از رنگ قرمز پايبندي خودش را به نوآوري روز نشان داده و با شكل حروف دوو نگاه آينده گرانه خود را به رخ كشيده است.

از طرفي ديگر محصولات دوو الكترونيك دوستدار خانواده هستند و در بين ايراني ها نيز توانسته جايگاه قابل توجهي را براي خود دست و پا كند. نمايندگي تعميرات دوو  نيز سعي دارد اين اعتماد را با كيفيت و فناوري روز دنيا جواب بدهد. همينطور  دوو با ارائه خدمات پس از فروش دوو برتر توانسته است به منزله برترين برند انتخاب شده توسط مصرف كنندگانِ محصولات خود شناخته شود.

اين انتخاب بيشتر از يك شعار بوده و به منزله يك تجربه است، تجربه اي كه در طول ساليان متمادي و با تلاش بي وقفه در زمينه ساخت و توليد لوازم خانگي به دست آمده است، كه در آن كيفيت و سرويس دهي ويژه بر ساير موارد برتري يافته و گوي سبقت را از بقيه برندها ربوده است. محصولات تحت ليسانس دوو الكترونيك كره جنوبي در كشور عزيزمان ايران ساخته مي شوند و محصولاتي كاملا ايراني هستند.

تخصصي ترين مركز تعميرات ظرفشويي دوو و تعميرات لوازم خانگي دوو (daewoo) را در ايران است كه با ارائه آخرين خدمات تعميراتي اعتماد هرچه بيشتر مشتريان محترم را جلب نموده است. گفتني است خدمات تعميرات ظرفشويي دوو فقط در زمينه تعميرات است. خدمات تعميراتي تعميرگاه مركزي دوو مشكلات فني ماشين ظرفشويي و ساير لوازم خانگي منزل شما را بر طرف مي كند.

تعميرات ظرفشويي دوو


مركز تعميرات اصلي لوازم خانگي دوو

نمايندگي تعميرات دوو

تعميرات ظرفشويي دوو ، شما با استفاده از ماشين ظرفشويي مي توانيد در مصرف آب صرفه جويي كنيد. ميزان آبي كه با شستشوي دستي به هدر مي رود خيلي زيادتر از ميزان آب مورد استفاده در ماشين ظرفشويي است. شما به جاي اينكه براي يك شستشوي ساده 85 ليتر آب مصرف كنيد مي توانيد با ماشين ظرفشويي دوو فقط با 9 ليتر ظرف هاي خودتان بشوييد.

ماشين ظرفشويي دوو باعث صرفه جويي در زمان شما نيز مي شود. مادران و خانم هاي محترم مي توانند وقت بيشتري را با فرزندان و همسر خود بگذرانند. با ماشين ظرفشويي دوو شما از شستشوي دستي خلاص مي شود و ديگر نگران ظرف هاي كثيف بعد از ميهماني و يا وعده هاي غذايي نيستيد و فرصت با هم بودن بيشتري را در كنار خانواده پيدا مي كنيد.

توجه كنيد كه ماشين ظرفشويي دوو ظرف هاي شما را آب داغ داغ مي شويد پس تا اندازه اي ظرف هاي شما ضدعفوني هم مي شوند.

نمايندگي ماشين ظرفشويي دوو

اگر در تهيه و خريد مواد شوينده دقت كنيد ماشين ظرفشويي دوو ظرف هاي شما را هميشه شفاف تر و درخشان تر مي شويد. براي مشاوره جهت خريد مواد شوينده خوب با نمايندگي تماس بگيريد.
ماشين ظرفشويي دوو به خاطر مصرف بهينه مواد شوينده باعث صرفه جويي آنها مي شود.
در شستشوي دستي هميشه دست هاي شما در معرض آسيب شوينده ها هستند ولي با استفاده از ماشين ظرفشويي دوو ديگر شوينده ها هيچ آسيبي به دستهاي شما نمي رسانند.
در شستشوي دستي ظرف هاي چيني و كريستال تان احتمال لب پر شدن دارند ولي با ماشين ظرفشويي دوو اين آسيب ها از بين مي روند و ظرف هاي شما صحيح و سالم مي مانند. ماده هاي كلره و اكسيژنه موجود در شوينده ها و قرص هاي ماشين ظرفشويي دوو ظرف هاي شما را كاملا ضدعفوني مي كنند.

تعميرات ظرفشويي دوو

تعمير و نگهداري انواع ماشين هاي ظرفشويي دوو در ايران

عيب يابي ماشين ظرفشويي دوو

تعميرات ظرفشويي دوو  پيشنهاد مي كند پيش از مراجعه به نمايندگي تعميرات دوو  حتما موارد زير را بررسي كنيد.

• روشن نشدن ظرفشويي

ببينيد پريز برق درست كار مي كند.
ظرفشويي را بايد به صورت مستقيم به پريز جداگانه اي وصل كنيد و از سه راهي براي برق استفاده نكنيد. بررسي كنيد تا دو شاخه مشكلي نداشته باشد و به صورت كامل در داخل پريز قرار گرفته باشد.قفل كودك را غيرفعال كنيد. اگر با موارد بالا ظرفشويي روشن نشد با تعميرگاه تعميرات ظرفشويي دوو تماس بگيريد.

• شستشوي بد ظرف ها 

اگر ظرف هاي زيادي را براي شستشو در ماشين قرار دهيد احتمال خوب شستن ظرفها كمتر مي شود، پس ظرفيت دستگاه را در نظر بگيريد.
ميزان مواد شوينده را بررسي كنيد، ميزان استفاده از شوينده ها در ظرفشويي بايد متناسب با مقدار ظرف ها انتخاب شود.
براي شستشوي خوب بايد برنامه ظرفشويي براساس تعداد ظرف ها و ميزان كثيفي آنها تنظيم شود.
اگر با موارد بالا ظرفشويي باز در شستشو مشكل داشت با تعميرگاه تعميرات ظرفشويي دوو تماس بگيريد.

• آبريزش ظرفشويي 

بررسي كنيد شيلنگ تخليه آب از محلش بيرون نيامده باشد. احتمال دارد خروجي تخليه گرفته شده باشد و آبي كه ظرفشويي تخليه مي كند دوباره به بيرون بريزد، كه در اين حالت بايد خروجي تخليه را بررسي كنيد.
محل وصل شدن شيلنگ ورودي به شير آب و محل متصل شدن به پشت ظرفشويي را بررسي كنيد.
اگر شيلنگ ورودي آب سوراخ باشد شيلنگ را عوض كنيد. اگر با موارد بالا ايراد برطرف نشد با تعميرگاه تعميرات ظرفشويي دوو تماس بگيريد.
درب ظرفشويي را باز كرده و محكم ببنديد تا از بسته شدن درست آن مطمئن شويد.
تراز بودن ظرفشويي با سطح زمين را نيز بررسي كنيد.
اگر با موارد بالا آبريزش ظرفشويي قطع نشد با تعميرگاه تعميرات ظرفشويي دوو تماس بگيريد.

• بسته نشدن در ظرفشويي

در ظرفشويي را يكبار به طور كامل باز كنيد و با شدت ببنديد تا از بسته شدن درست آن مطمئن شويد.
تراز بودن ظرفشويي با سطح زمين را بررسي كنيد.
قابلمه و دسته هاي آن و همينطور هر ظرفي كه احتمال دارد مانعي براي بسته شدن ظرفشويي باشد را بررسي كنيد.
لاستيك دور در ظرفشويي را پاك نماييد.
اگر با موارد بالا در ظرفشويي بسته نشد با تعميرگاه تعميرات ظرفشويي دوو تماس بگيريد.

تعمير ماشين ظرفشويي دوو در محل

تعميرات ظرفشويي دوو

تعمير و خدمات پس از فروش دوو 

شماره تماس شركت دوو

گفتني است خدمات پس از فروش دوو  تنها در ارتباط با تعميرات دوو فعاليت مي كند. خدمات تعميراتي تعميرگاه مجاز دوو سرويس ايرادهاي فني همه ماشين هاي برند دوو (Daewoo) را با نهايت وسواس و با كيفيت برتر رفع مي كند.

تعميرات ظرفشويي دوو

دوو به منزله نمايندگي تعميرات دوو ، خدمات برتري در رابطه با تعميرات لوازم خانگي دوو به شما عزيزان ارائه مي دهد و از اين بابت به خود مي بالد.

منبع: نمايندگي تعميرات دوو

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۵۸:۲۴ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :