سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

تعميرات لباسشويي بوش ، براي اينكه وقت شما گرفته نشود ابتدا توصيه مي كنيم مشكلات احتمالي پيش آمده براي ماشين لباسشويي خود را بررسي كنيد و اگر هرگونه پرسشي با تعميرگاه مجاز و مركزي لوازم خانگي بوش داشتيد با شماره هاي تماس نمايندگي در بالا و پايين صفحه اصلي سايت در ميان بگذاريد تا همكاران ما در عين حال كه به ايرادهاي ماشين هاي شما مشاوره مي دهند درصورت لزوم براي تعميرات لباسشويي بوش شما كارهاي لازم را نيز انجام دهند.

نمايندگي تعميرات لباسشويي بوش براي افرادي كه با اين نمايندگي تماس مي گيرند خدمات منحصر به فردي را انجام مي دهد. با توجه به اينكه محصولات بوش از طريق واردات به بازار ايران وارد مي شوند، در زمان خريد لباسشويي بوش حتما بايد در باره خدمات تعميرات و تعميرگاه هاي آن از فروشنده پرس و جو كنيد و شماره تماس نمايندگي تعميرات بوش را دريافت كنيد،  تا در صورتي كه دستگاه شما با ايرادي روبه رو شد بتوانيد با آسودگي با نمايندگي موردنظر، كه با نام تعميرگاه مجاز يا نمايندگي مجاز مشغول به كار است، تماس بگيريد و از خدمات پس از فروش بوش برخوردار شويد.

تعميرات لباسشويي بوش

نمايندگي تعميرات لباسشويي بوش

 

خدمات تعميرات ماشين لباسشويي بوش

خدمات پس از فروش بوش، خدمات نگهداري محصولات لوازم خانگي بوش منزل تان را به نمايندگي تعميرات بوش بسپاريد. تعميرگاه و نمايندگي رسمي و مركزي تعميرات ماشين لباسشويي بوش همواره در خدمت شماست.

نمايندگي تعميرات بوش با استقبالي كه از لباسشويي بوش در ايران شده، تبديل به يكي از نمايندگي هاي معتبر در ايران شده است. تعميرگاه مجاز بوش كه نمايندگي تعميرات لوازم خانگي بوش مانند ماشين لباسشويي بوش، ماشين ظرفشويي بوش، سايد باي سايد بوش، يخچال بوش ، مايكروفر بوش (ماكروفر، مايكروويو، ماكروويو) و هيمنطور ساير دستگاه هاي بوش نظير جارو برقي بوش ،كولر گازي بوش (اسپليت) برخوردار است، بهترين راه براي تعمير دستگاه هاي بوش و به ويژه تعمير لباسشويي بوش در ايران است.

تعميرات تخصصي لوازم خانگي بوش

نمايندگي رسمي بوش بهترين نمايندگي تعميرات بوش در ايران و تهران است كه با دارا بودن تعميركارهاي حرفه اي و كاربلد و قابليت هاي تخصصي زياد تواسنته جوابگوي نيازهاي مشتريان خود باشد.

همينطور شما مي توانيد تعميرات انواع محصولات لوازم خانگي ساير برندها نيز در تعميرگاه مركزي بوش دريافت كنيد. ما با دانش و تجهيزات و نيروي انساني اي كه در اختيار داريم بهترين ها را براي شما هديه مي دهيم.

براي دريافت خدمات از نمايندگي تعميرات لباسشويي بوش بايد به مواردي نيز توجه كنيد تا از تعميرات اصولي كه بر روي دستگاه هاي شما انجام مي شود مطمئن شويد.

   • مطمئن شويد كه تعميركارهاي نمايندگي موردنظر كاملا با سيستم داخلي و هوشمند دستگاه هاي لباسشويي بوش آشنايي كافي را دارند و ار عهده تعميرات آن برمي آيند و در واقع مهارت لازم را براي اجراي تعميرات دارند.
   • از اصل بودن قطعه هاي مورداستفاده توسط نمايندگي در زمان تعويض قطعات مطمئن شويد.
   • براي همه محصولات خريداري شده كارت گارانتي سه ساله صادر مي شود كه شما نيز بايد در زمان خريد اين كارت را دريافت كنيد.
   • از رسيدگي سريع و جوابگويي درست نمايندگي تعميرات بوش در صورت بروز دوباره هر گونه مشكل و ايرادي مطمئن شويد.

تعميرات لباسشويي بوش

خدمات پس از فروش بوش در تهران

عيب يابي ماشين لباسشويي بوش

• شستشوي بد لباس ها 

اگر لباس هاي زيادي را براي شستشو در ماشين قرار دهيد احتمال خوب شستن لباس ها كمتر مي شود، پس ظرفيت دستگاه را در نظر بگيريد.
ميزان مواد شوينده را بررسي كنيد، ميزان استفاده از شوينده ها در لباسشويي بايد متناسب با مقدار لباس و نوع آنها انتخاب شود. براي شستشوي خوب بايد برنامه لباسشويي براساس تعداد لباس ها و ميزان كثيفي آنها تنظيم شود.

• لرزش هاي لباسشويي

اگر لباسشويي شما درست تراز نشده باشد احتمال لرزش وجود دارد. براي تنظيم دقيق يك تراز بنايي را روي لباسشويي بگذاريد و دستگاه را با آن كاملا تراز كنيد.
تعداد لباس هاي مورد شستشو نبايد خيلي كم يا خيلي زياد باشد.
قبل از شستشو لباس ها را براساس اندازه و فرم طبقه بندي كنيد مثلا حوله و ملفحه و پرده را با پيراهن و لباس هاي زير نشويد.
لرزش هاي لباسشويي در ابتداي كار دستگاه كاملا نرمال است و با بالا رفتن دور لباسشويي كاملا قطع مي شود.
اگر موارد بالا را بررسي كرديد اما باز لرزش وجود داشت با تعميرگاه مجاز بوش  تماس بگيريد.

• آبگيري نكردن لباسشويي

از باز بودن شير آب و فشار آن مطمئن شويد. اگر فشار آب پايين باشد آبگيري ماشين مختل مي شود.
ببينيد شيلنگ آب موجود در پشت ماشين تاب يا پيچ نخورده باشد.
اگر با موارد بالا ايراد برطرف نشد با تعميرگاه مركزي بوش تماس بگيريد.

• تخليه نشدن لباسشويي

فيلتر پمپ تخليه را بررسي كنيد. براي اطمينان بيشتر فيلتر پايين لباسشويي را باز كرده و تميز كنيد.
شيلينگ تخليه لباسشويي را بررسي كنيد تا پيچ و تاب و گرفتگي نداشته باشد.
محل تخليه آب لباسشويي را بررسي كنيد. احتمال دارد محل تخليه آب گرفته شده باشد.
ارتفاع موردقبول بايد كمتر از 60 سانتي متر و بيشتر از يك متر نباشد.
ارتفاع مجاز رعايت شده باشد.(حداقل 60 سانتي متر و حداكثر يك متر)
اگر با موارد بالا ايراد برطرف نشد با تعميرگاه تعميرات لباسشويي بوش تماس بگيريد.

• آبگيري خود به خود لباسشويي

اگر در حالت خاموشي آب وارد ديگ لباسشويي مي شود با تعميرگاه تعميرات لباسشويي بوش تماس بگيريد.
اگر آبگيري بيش از اندازه است و آبگيري قطع نمي شود با تعميرگاه خدمات پس از فروش بوش تماس بگيريد.

• نشتي آب از لباسشويي

بررسي كنيد شيلنگ تخليه آب از محلش بيرون نيامده باشد. احتمال دارد خروجي تخليه گرفته شده باشد و آبي كه لباسشويي تخليه مي كند دوباره به بيرون بريزد، كه در اين حالت بايد خروجي تخليه را بررسي كنيد.
محل وصل شدن شيلنگ ورودي به شير آب و محل متصل شدن به پشت لباسشويي را بررسي كنيد.
اگر شيلنگ ورودي آب سوراخ باشد شيلنگ را عوض كنيد. اگر با موارد بالا ايراد برطرف نشد با تعميرگاه تعميرات لباسشويي بوش تماس بگيريد.

• روشن نشدن لباسشويي

ببينيد پريز برق درست كار مي كند.
لباسشويي را بايد به صورت مستقيم به پريز جداگانه اي وصل كنيد و از سه راهي براي برق استفاده نكنيد.
بررسي كنيد تا دو شاخه مشكلي نداشته باشد و به صورت كامل در داخل پريز قرار گرفته باشد.
قفل كودك را غيرفعال كنيد. اگر با موارد بالا لباسشويي روشن نشد با تعميرگاه تعميرات لباسشويي بوش تماس بگيريد.

• صدا دادن لباسشويي

اگر لباسشويي شما خاموش است و داخلش هم لباسي نيست ولي با چرخاندن درام با دست صدا مي دهد، (اول فيلتر پمپ تخليه را بررسي كنيد) با تعميرگاه تعميرات لباسشويي بوش تماس بگيريد.
در برخي مواقع جسمي در داخل ديگ لباسشويي گير مي كند كه بايد پمپ تخليه را بررسي كنيد و آن را باز كرده و تميزش كنيد.
اگر ايراد پيش آمده به غير از موارد بالا است با نمايندگي خدمات پس از فروش بوش وتعميرات لباسشويي بوش تماس بگيريد.

تعميرات لباسشويي بوش

تعميرگاه مركزي و خدمات پس از فروش بوش 

تعميرگاه مجاز ماشين لباسشويي بوش

با توجه به اين كه تعميرگاه هاي مجاز بوش ارائه دهنده خدمات تعميرات انواع محصولات بوش در ايران است، مي توانيد براي برخورداري از خدمات پس از فروش و تعميرات، عيب يابي و خدمات در محل و خدمات دوره اي يا تعميرات و برطرف نمودن مشكلات احتمالي محصولات بوش با  شماره تماس نمايندگي بوش در ارتباط باشيد.

شماره هاي تماس به صورت جداگانه در صفحه اصلي سايت نوشته شده اند و شما عزيزان مي توانيد با توجه به مكاني اي كه در آن سكونت داريد، با يكي از شماره ها با نمايندگي تعميرات بوش تماس برقرار كنيد.

شماره تلفن نمايندگي بوش

براي سرعت در ارائه خدمات حتما توضيح كوتاهي درباره مشكل پيش آمده به ما بنويسيد و نشاني خود را به صورت دقيق وارد كنيد. كارشناسان ما بعد از بررسي هاي لازم، در بهترين زمان ممكن يكي از تعميركارهاي متخصص نمايندگي تعميرات بوش را به محل سكونت شما اعزام خواهند كرد.

منبع: نمايندگي تعميرات بوش

امتیاز:
بازدید:
[ ۴ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۳:۵۴ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :