سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

نمايندگي تعميرات سامسونگ , نمايندگي تعميرات تخصصي ماشين هاي سامسونگ را، با گروهي از مجرب ترين كارشناسان تعميرات راه اندازي كرده است. اين نمايندگي با پشتوانه تجارب كسب شده خود در عرصه تعميرات سخت افزار و بهره گيري از آخرين امكانات الكترونيكي، همه تعميرات سخت افزاري ماشين هاي سامسونگ را با قطعات اصل خود شركت سامسونگ و با صرفه ترين قيمت به متقاضيان محترم عرضه مي كند.

اطمينان پذير بودن خدمات نمايندگي سامسونگ نقطه قوت آن است، اعتماد و اطمينان به يك گروه مي تواند وفاداري و رضايت مشتري از آن گروه را بيشتر كند و باعث بهينه شدن سرويس دهي به مشتري شود.

نمايندگي تعميرات سامسونگ

از ديگر برتري نمايندگي تعميرات سامسونگ ، بالا بودن سرعت عمل تعميركاران اين نمايندگي است، اين نمايندگي با انضباط كاري و مديريت دقيق خود، رسيدگي به نياز و خواسته مشتري را از اولويت هاي خود مي داند و در اين راه استانداردهاي بين المللي خدمات رساني را رعايت كرده و اخلاق حرفه اي را سرلوحه سرويس هاي خود قرار داده است. همه اين موارد مي تواند همكاري بهينه اي بين شركت و مشتري ايجاد كند كه به بهتر اجرا شده كارها كمك مي كند.

نمايندگي رسمي سامسونگ

نمايندگي رسمي سامسونگ با توجه به فراواني استفاده ماشين هاي سامسونگ توسط مصرف كنندگان، همه تلاش خود را به كار گرفته تا حرفه اي ترين كارشناسان را در اين نمايندگي دورهم جمع كند تا بتواند سطح كيفي خدمات رساني خود را در عرصه فروش و تعميرات ماشين هاي سامسونگ افزايش دهد.

نمايندگي مركزي سامسونگ

نمايندگي تعميرات سامسونگ در بخش «فروش» همه توليدات شركت سامسونگ را در سطح كشوري عرضه مي كند و در بخش « خدمات پس از فروش سامسونگ » همه خدمات فني تعميرات و ترميم ماشين هاي سامسونگ را به هموطنان عزيز ارائه مي دهد.

همه خدمات نمايندگي سامسونگ زير نظر مهندسان متخصص اين حوزه انجام مي شود و اخلاق مداري كارشناسان در ارائه توضيحات به مشتريان و راهنمايي هاي دقيق آنها در زمينه تعميرات، منجر به موفقيت و محبوبيت نمايندگي رسمي سامسونگ شده است.

با تماس با نمايندگي سامسونگ از خدمات درجه يك برخوردار شويد.

تعميرگاه مجاز سامسونگ

تعميرگاه مجاز سامسونگ داراي دو نوع خدمات است، يكي خدمات در محل، كه در محل سكونت شما ارائه مي شود. و ديگري خدمات دوره اي، كه با عضويت شما در سيستم خدمات دوره اي انجام مي شود.

خدمات در محل: در ساليان اخير براي اعمال برخي تعميرات لوازم خانگي بايد آنها را به محل تعميرگاه منتقل مي كردند و تعميرات بعد از انتقال دستگاه به آنجا انجام مي شد اما در حال حاضر ما با راه اندازي امكان خدمات در محل قادر است با دارا بودن نيروي انساني باتجربه خود همه خدمات تعميراتي محصولات سامسونگ را در محل سكونت شما عرضه كند.

تعميرگاه مركزي سامسونگ

براي برخورداري از اين خدمات فقط كافي است با نمايندگي ما تماس بگيريد و شرخ كوتاهي از ايراد دستگاه خود را براي ما بگوييد تا در سريع ترين زمان بررسي هاي كارشناسانه انجام شود و تعميركار مجرب به محل سكونت شما اعزام شود و بعد از اجراي تعميرات دستگاه شما دوباره مثل روز اولش كار كند.

قطعات اصلي: اصل يا تقلبي بودن قطعه هاي تعويض شده هميشه دغدغه مشتريان بوده است چون قطعات غيراصل و تقلبي به دستگاه شما آسيب مي زنند و باعث ايرادهاي بعدي در محصولات سامسونگ مي شوند كه بعدا امكان تعمير و اصلاح آنها غيرممكن مي شود.

گارانتي قطعات اصلي سامسونگ

اگر يكي از قطعه هاي محصولات سامسونگ نياز به تعويض قطعات داشته باشد، نمايندگي تعميرات سامسونگ آماده است قطعات معيوب را با قطعات اصل و اورجينال عوض كند و براي هر قطعه تعويض شده ضمانت نامه 36 ماهه با فاكتور رسمي اين نمايندگي صادر كند. در هر حالتي بهترين راه ارتباطي شما با ما تماس تلفني است.

گارانتي: تعهد ما بعد از تعمير دستگاه شما به پايان نمي رسد. براي اطمينان و راضي بودن مشتريان همه قطعات تعويض شده و خدمات انجام شده داراي گارانتي يكساله هستند.

قيمت مناسب: همه سرويس هاي ما براساس نرخ هاي تصويب شده اتحاديه صورت مي گيرد.

خدمات  دوره اي: شما مي توانيد با عضويت در سيستم خدمات دوره اي سرويس هاي اين نمايندگي برخوردار شويد و در برابر مبلغ ناچيزي از خدمات دوره اي استفاده كنيد. با خدمات دوره اي از خراب شدن و همينطور از آسيب هاي احتمالي آينده براي محصولات خود پيشگيري مي كنيد.

تعميرگاه مجاز سامسونگ با سابقه درخشان در زمينه خدمات تعميرات لوازم خانگي و با دارا بودن پرسنل باتجربه و كاربلد در خدمت هموطنان عزيز است.

خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ با برخورداري از تعميركارهاي آموزش ديده و حرفه اي به شما در زمينه تعميرات دستگاه تان ضمانت مي دهد. همينطور اگر نياز به تعويض قطعات داشته باشيد از قطعات اورجينال شركت سامسونگ براي تعويض قطعات استفاده مي شود.

تمامي تعميرات به وسيله تجهيزات و امكانات الكترونيكي به روز دنيا انجام مي شود تا صدمه اي به محصولات شما وارد نشود. همينطور تعميرات و قطعات الصاقي خود به دستگاه هاي شما را تا سه ماه گارانتي تضميني مي كند. اگر شما هم از مصرف كنندگان محصولات سامسونگ هستيد، لطفا دستگاه خود را براي تعميرات به نمايندگي هاي معتبر بسپاريد. نمايندگي مركزي خدمات پس از فروش سامسونگ يكي از برترين و مورداعتمادترين نمايندگي ها در ايران است.

كاملا حق شماست كه از سريعترين و دقيق ترين تعميرات برخوردار شويد و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده كنيد. براي رسيدن به اين مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به كار مي گيرند. آسايش و رفاه شما اولويت مهم نمايندگي تعميرات سامسونگ است.

نمايندگي مركزي خدمات پس از فروش سامسونگ 

شماره تلفن نمايندگي تعميرات سامسونگ

اگر يكي از محصولات سامسونگ (Samsung) را به تازگي خريده ايد و يا محصولي از برند سامسونگ را در منزل داريد و از آن استفاده مي كنيد اما مدتي است كه با مشكلي مواجه شده است، به آساني مي توانيد با شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت سامسونگ در ارتباط باشيد تا براي برطرف كردن ايراد اقدام كنند.

نمايندگي تعميرات سامسونگ بهترين خدمات تعميراتي مربوط به لوازم خانگي سامسونگ و بقيه برندهاي مشهور آسيايي، آمريكايي، اروپايي و ايراني را خدمت هموطنان عزيز ايراني ارائه مي دهد. راه ارتباطي ما با شما تماس تلفني با نمايندگي تعميرات سامسونگ است كه شماره هاي تماس در بالاي صفحه اصلي درج شده است.

منبع: نمايندگي تعميرات سامسونگ

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۹:۲۱ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :