سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

نشاني نمايندگي هاي معتبر لوازم خانگي كن وود غالبا در بخش پاياني دفترچه راهنماي محصولات كن وود درج شده اند اما اگر شما به آنها دسترسي نداريد مي توانيد با راهي راحت تر و آسان تر با ما به منزله نمايندگي و تعميرگاه مجاز و مركزي كن وود در ارتباط باشيد، آن راه ساده، تماس تلفني از طريق شماره هايي است كه ما در اختيارتان گذاشته ايم.

برند اروپايي كن وود يكي از مشهورترين و با كيفيت ترين سازندگان لوازم خانگي است كه توانسته در بازار رقابتي كشور ما نيز رتبه خوبي را در ميان مردم و مشتريان كسب كند. ولي بايد توجه داشت كه هر محصول لوازم خانگي بعد از مدتي استفاده احتمال خرابي و نقض را دارد ولي اين مورد جاي نگراني ندارد چون همه ايرادها و نواقص با نمايندگي تعميرات كن وود قابل تعمير است.

 

 

ذخيره 75 درصدي هزينه خدمات در نمايندگي تعميرات كن وود

مجموعه ما با شعب مختلف در سراسر تهران نمايندگي تعميرات كن وود مي باشد .

كليه خدمات كنوود با قطعات اورجينال انجام مي شود .

تمامي خدمات در همان روز و تكنسين مربوطه ( تعميركار كنوود ) ظرف مدت كمتر از يكساعت در محل حاظر مي شود .

قابل ذكر است تعميرات كنوود داراي 12 ماه ضمانتنامه رسمي مي باشد .

كليه خدمات كنوود با فاكتور رسمي ارائه ميشود .

تمامي تكنسين هاي مجموعه ، آموزش و دوره ديده در زمينه تعميرات كنوود مي باشند .

در صورت تماس با تلفن نمايندگي هاي كن وود در سراسر تهران ، مشاوره رايگان انجام ميگردد تا چنانچه مشكل جزئي بود ، بدون نياز به تكنسين مشكل برطرف شود .

توجه توجه توجه : آيا ميدانيد هنگام استفاده از تعميرگاه هاي غير مجاز ضرر مالي به خود رسانده ايد !!! و با استفاده از قطعات غير فابريك ضرري جبران ناپذير 

شما با استفاده از خدمات نمايندگي تعميرات كن وود تا 75 % از هزينه خدمات را صرفه جويي نموده ايد .

 

تاريخچه كنوود

شركت كنوود در سال 1947 ، در همپشاير انگلستان تاسيس شد. اين كمپاني كه توسط فردي به نام Kenneth Wood پايه گذاري شده بود، ابتدا در حوزه توليد لوازم خانگي فعاليت مي كرد. سپس با گذشت 60 سال همراه با فعاليت هاي درخشان ، كمپاني لوازم خانگي كنوود وارد عرصه توليد لوازم جانبي صوتي خودرو شد و در اين حوزه نيز به محبوبيت بالايي رسيد.

لوازم خانگي كنوود به طور ميانگين 75درصد از محصولاتش را توسط شركت هاي توزيع كننده اش به 80 كشور ديگر صادر مي كند.

بايد به اين نكته توجه كرد ، محصولاتي كه توسط اين كمپاني توليد مي شوند تمامي امكانات آنها متعلق به انگلستان ، ايتاليا و چين است .

اوج شهرت محصولات كنوود در سال 1950 بود كه توانست با توليد محصولات با كيفيت ، زيبا و مقاوم به فروش بالايي دست پيدا كرده و طرفداران زيادي را به سمت محصولات خود جذب كند.

كمپاني لوازم خانگي كنوود در آخرين مصاحبه خود در همان سال اعلام كرد : متعهد مي شويم كه اين كيفيت را در ادامه حيات كمپاني كنوود حفظ كنيم.

 

معرفي محصولات كنوود

كارخانه كنوود در پاكستان، انگلستان، چين ، تركيه و برخي ديگر از كشور ها نمايندگي هاي فعال توليدي دارد كه تحت نظارت و ليسانس اصلي اين كارخانه توليدات خود را به بازار عرضه مي كنند. يخچال فريزر كننود ساخت كارخانه توليدي كننود در تركيه مي باشد .

ظاهر زيبا، طرح هاي متنوع ، تبعيت از قوانين زيست محيطي، طراحي هوشمند، رنگ هاي متنوع و ... در كنار كيفيت و فضاي مناسب بريا نگهداري موارد مختلف غذايي اين برند لوازم خانگي را در زمينه توليد يخچال فريزر به عنوان يك نمونه قدرتمند مطرح كرده است.

يخچال فريزر با درب فرانسوي، يخچال فريزر هاي دو قلو، سايد باي سايد، فريز بالا، فريزر پايين،  تمام يخچال، تمام فريزر و ... از انواع يخچال فريزر هاي كنوود بوده كه با ابعاد و حجم و رنگ هاي مختلف و همچنين قدرت هاي متفاوت براي مصارف مختلف در بازار موجود مي باشد.

كمپاني بزرگ كنوود از بدو تاسيس بيشترين تمركز خود را بر روي توليد لوازم خانگي زيبا و مقاوم گذاشت .در ادامه عناويني از محصولات توليد شده توسط كمپاني لوازم خانگي كنوود را براي شما ليست مي كنيم:

يخچال فريزر ، ماشين لباسشويي ، ماشين ظرفشويي ، جاروبرقي ، آب پرتقال گيري كنوود ،  آبميوه گيري ، بخار پز ، اتو خشك و بخار ، پنكه ، سرخ كن ، ساندويچ ساز ، چاي ساز ، سماور و كتري ، مايكروفر و ساير محصولات

 

تعميرگاه مجاز كن وود

در حفظ لوازم خانگي كنوود خود كوشا باشيد و جهت تعميرات به تعميرگاههاي غير مجاز اعتماد ننماييد ، با انتخابنمايندگي رسمي كن وود براي تعميرات لوازم خانگي كنوود  از قطعات فابيريك كن وود و تعميركاران دوره ديده محصولات كنوود بهره مند شويد .

 

خدمات كنوود در تعميرگاه مجاز كن وود

تعمير يخچال كنوود

تعمير يخچال فريزر كنوود

تعمير سايد باي سايد كنوود

تعمير ماشين لباسشويي كنوود

تعمير ماشين ظرفشويي كنوود

تعمير مايكروفر كنوود

تعمير مايكروويو كنوود

تعمير جاروبرقي كنوود

هميشه اين نگراني براي خريداران لوازم خانگي كن وود وجود دارد، زماني كه مي خواهند يك محصول لوازم خانگي را خريداري نمايند اين سوالات را مي پرسند:

آيا امكان تعمير در صورت خرابي وجود دارد يا خير ؟

آيا امكان تعويض قطعات در صورت بروز مشكل وجود دارد يا خير ؟

آيا امكان تعمير در مدت زمان كوتاه وجود دارد يا خير ؟

آيا قطعات استفاده شده در زمان تعمير داراي كيفيت بالايي هستند يا خير ؟

در پاسخ به اين سوالات بايد با اطمينان پاسخ دهيم بله وجود دارد ...

با تمام اين تفاسير نمايندگي تعميرات كن وود قصد دارد با مديريت مناسب و هدف مند در ارائه خدمات بهينه به بهبود خدمات لوازم خانگي كنوود كمك شاياني نمايد ، بنابراين با شفاف سازي هزينه تعميرات و استفاده از قطعات فابريك در اين امور توانسته است جامه عمل بپوشاند كه حتي همين نقص كوچك برطرف شود و بدون هيچ نقصي به سمت و سوي پيشرفتي مضاعف گام برداريم .

خدمات تضمين شده در نمايندگي تعميرات كنوود در تهران

مجموعه نمايندگي تعميرات كن وود به عنوان نمايندگي انحصاري لوازم خانگي كنوود در تهران با سال ها تجربه و تخصص مفتخر است تا با داشتن رضايت بالاي مشتريان خود همواره بهترين خدمات را به مشتريان خود در سراسر تهران ارائه نمايد. كارخانه لوازم خانگي كنوود با ارائه اموزش هاي تخصصي  به افراد متقاضي در سراسر دنيا متخصصيني را براي ارائه خدمات تعميراتي به مشتريان دائمي خود آماده نموده تا بتواند طيف وسيع مشتريان خود را همواره راضي نگه دارد.

تعميرات لوازم خانگي كنوود توسط كارشناسان نمايندگي انحصاري تعميرگاه مركزي كن وود در هر جاي تهران به شما ارائه خواهد شد و پس از آن تعميرات ما يكسال از زمان تعمير گارانتي خواهد شد.

اين نمايندگي تعميرات لوازم خانگي با استفاده از قطعات اصلي و اورجينال  شركت اصلي كنوود به شما اطمينان خواهد داد تا بدون نگراني از استفاده از قطعات تقلبي و بي كيفيت بتوانيد با همان رضايت هميشگي از محصولات كننود استفاده نماييد.

توجه توجه : مشترك گرامي توجه فرماييد ، بعد از تماس با اپراتورها بابت تعميرات لوازم خانگي كنوود ، چنانچه مشكل شما جزئي بود ، با مشاوره تلفني مشكل شما برطرف ميشود ، در غير اين صورت ظرف مدت كمتر از يكساعت تكنسين مربوطه ( تعميركار كنوود ) جهت خدمات به محل شما عزيزان اعزام ميگردد .

جهت استفاه از خدمات پس از فروش كن وود در سراسر تهران و سوالات متداول خود از تعميركاران كنوود ، با شعبه نزديك به خود در زير تماس حاصل نماييد.

تعميرات محصولات كن وود در كوتاه ترين زمان ممكن به وسيله تعميركارهاي حرفه اي و متعهد ما در محل سكونت شما انجام مي شود. پس نيازي به مراجعه حضوري و يا انتقال و جابه جايي دستگاه ايراددار به نمايندگي نيست.

نمايندگي تعميرات كن وود

خدمات پس از فروش لوازم خانگي كن وود

شماره تلفن نمايندگي تعميرات كن وود

اگر يكي از محصولات كن وود را به تازگي خريده ايد و يا محصولي از برند كن وود را در منزل داريد و از آن استفاده مي كنيد اما مدتي است كه با مشكلي مواجه شده است، به آساني مي توانيد با شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت كن وود در ارتباط باشيد تا براي برطرف كردن ايراد اقدام كنند.

ما به منزله تخصصي ترين نمايندگي خدمات پس از فروش كن وود از دستگاه هاي شما پشتيباني مي كنيم. فقط بايد درخواست خود را با ما مطرح كنيد. هيراد سرويس به منزله نمايندگي تعميرات كن وود امتيازات ويژه اي را براي مشتريان تعميرات محصولات كن وود خود تدارك ديده است.

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۱:۵۶ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :