سرويس هاي تعميرات و تعميرگاه مركزي لوازم خانگي

 

ويرپول كه يك شركت آمريكايي كه در عرصه توليد و ارائه لوازم و تجهيزات الكترونيكي تجاري و خانگي است، را برعهده دارد. محصولات ويرپول در بازار رقابت جهاني در برابر شركت سوئدي الكترولوكس از سال ٢٠٠٦ به منزله پرقدرت ترين ارائه دهنده لوازم خانگي شناخته شده است.
 
فردي به اسم لوئيز آپتون در سال ۱۹۱۱ در سنت جوسف، ميشيگان شركت ويرپول را تاسيس كرد و تا به الان حدود۷۰ كارخانه توليدي و مركز تحقيق و توسعه زير نظر اين شركت مشغول فعاليت هستند و بيشتر از هشتاد برند معتبر در عرصه دستگاه‌ هاي الكترونيكي خانگي را در زيرمجموعه خود دارد.
دفتر مركزي ويرپول در شهر بنتون چارتر تاونشيپ، ميشيگان واقع شده است. محصولات ويرپول از دهه هفتاد در حال توليد و عرضه بوده كه مهمترين آنها عبارتند از مجموعه كامل لوازم آشپزخانه از جمله لوازم سرمايش و گرمايش خانه، لوازم نگهداري مواد غذايي، آماده‌سازي و مصرف خوراكي، و همچين لوازم پاكسازي.
 
 

نمايندگي رسمي ويرپول در ايران

 

برند محصولات خانگي ويرپول به طور مستدام ، اساس مديريت شركت را بر پايه توليد محصولات خلاقانه‌ اي استوار كرده است كه بهره‌ وري بيشتري در مقايسه با توليدات قبل از دهه هفتاد خود داشته است و كارهاي خانه را آسان‌ تر كرده است، از سوي ديگر براي حمايت از خريداران محصولات خود را براي نخستين بار در برنامه خدمات و سرويس پشتيباني بدون نياز به ماليات در آمريكا اجرا كرده است.
به موازات تصويب استاندارهاي زيست محيطي، برند محصولات خانگي ويرپول نيز با طرفداران محيط زيست، نمايندگان صنايع و قانون گذاران، هياتي را تشكيل دادند، تا با همكاري و همفكري آنها استانداردهايي را براي استفاده بهينه مصرف آب و انرژي و مراحل آزمايش توليدات خود تنظيم و اعمال كنند، شركت ويرپول همچنان خود را متعهد به اجراي اين استانداردها ميي داند.
هرچند لوازم خانگي و توليدات آمريكايى به خاطر هزينه زيادي كه دارند، هنوز نتوانسته‌ اند مثل برندهاى كره‌ اى و ژاپنى در بازارهاي ايران جايگاه خوبي به دست بياورند، اما باز طرفداران ويژه اي را دارند كه ادامه حضور ويرپول در بازار ايران را براى شركت‌ هاي آمريكايى به صرفه كرده است.
نمايندگي تعميرات ويرپول نيز ايران
برند محصولات خانگي ويرپول علاوه بر اينكه نمايندگي هاي فروش بسياري در ايران دارد از نمايندگي تعميرات ويرپول نيز در ايران برخوردار است، با توسل به دانش و تجربه تعميركارهاي متخصص و مجرب و بهره گيري از تازه ترين و آخرين تكنولوژي ها و قطعات فابريك و اصل، خدمات با كيفيت خود را به مشتريان ايراني ارائه مي دهد.
شما هموطنان محترم كه از مشتريان لوازم خانگي ويرپول هستيد اگر در كاركرد محصولات ويرپول خود كوچكترين ايرادي را مشاهده كرديد، مي‌توانيد براي دريافت همه خدمات و سرويس‌ هاي لازم براي تعميرات به تعميرگاه مجاز ويرپول مراجعه كنيد.

تعميرگاه مجاز مركزي نمايندگي تعميرات ويرپول در خدمت رساني به مشتريان گرانقدر و وفادار خود آماده مي‌باشد

تعميرگاه مركزي ويرپول

 

تعميرگاه مجاز ويرپول در تهران همه روزه به صورت شبانه روزي پاسخگوي شما مشتريان عزيز است تا تعميرات سايد باي سايد ويرپول و تعميرات يخچال ويرپول و تعميرات مايكروفر ويرپول و تعميرات لباسشويي ويرپول و تعميرات ظرفشويي ويرپول را در كمترين زمان ممكن انجام دهد.
ما افتخار داريم كه توانسته ايم اعتماد و رضايت شما عزيزان را با تعميرات اصولي و استاندارد جلب كنيم. برخورداري از خدمات تعميرگاه مجاز ويرپول حتي در ايام تعطيل تنها با يك تماس تلفني امكان پذير است.
تعميرگاه مجاز و مركزي ويرپول
كاملا حق شماست كه از سريعترين و دقيق ترين تعميرات برخوردار شويد و بدون اتلاف وقت دستگاه خود را دوباره مثل روز اول استفاده كنيد. براي رسيدن به اين مهم پرسنل ما تمام تلاش خود را به كار مي گيرند. آسايش و رفاه شما اولويت مهم نمايندگي تعميرات ويرپول است.
تعميرگاه مجاز و مركزي ويرپول (whirlpool) بزرگ ترين و بهترين تيم تعميرات لوازم خانگي را در سراسر ايران دارد اگر مي خواهيد بر روي محصولات ويرپول خود تعميراتي را انجام دهيد و براي سال ها، ديگر شاهد هيچ خرابي و ايرادي در دستگاه هاي موردنظر نباشيد، فقط كافي است با شماره تماس  در ارتباط باشيد. نمايندگي تعميرات ويرپول آماده است تا با تعميركارهاي باتجربه و كاربلد و بااخلاق، سريع ترين تعميرات را در محل سكونت تان در همه ناحيه هاي تهران به شما ارائه دهد.

خدمات پس از فروش ويرپول

 

با خدمات پس از فروش ويرپول ، خدمات مربوط به تعميرات لباسشويي ويرپول، تعميرات يخچال ويرپول، تعميرات مايكروفر ويرپول و بقيه لوازم خانگي ويرپول را دريافت مي كنيد. براي سرعت در ارائه خدمات حتما توضيح كوتاهي درباره مشكل پيش آمده به ما بنويسيد و نشاني خود را به صورت دقيق وارد كنيد. كارشناسان ما بعد از بررسي هاي لازم، در بهترين زمان ممكن يكي از تعميركارهاي متخصص ما را به محل سكونت شما اعزام خواهند كرد.
نشاني نمايندگي هاي معتبر لوازم خانگي ويرپول غالبا در بخش پاياني دفترچه راهنماي محصولات ويرپول درج شده اند اما اگر شما به آنها دسترسي نداريد مي توانيد با راهي راحت تر و آسان تر با ما به منزله نمايندگي و تعميرگاه مجاز و مركزي ويرپول در ارتباط باشيد، آن راه ساده، تماس تلفني از طريق شماره هايي است كه ما در اختيارتان گذاشته ايم.
 
خدمات پس از فروش ويرپول اگر به دست تواناي مهندسان و متخصصان نمايندگي تعميرات ويرپول صورت گيرد، در عين حال كه كيفيت محصول شما حفظ مي شود باعث مي شود تا شما طعم استفاده از يك محصول سالم را دوباره تجربه كنيد! به همين خاطر نمايندگي تعميرات ويرپول با همكاري مهندسان خود، بهترين تجهيزات حرفه اي تعمير را در محيطي صميمي و علمي فراهم كرده تا امكان تعمير و ترميم همه قطعه هاي معيوب در اين نمايندگي انجام شود.
نمايندگي تعميرات ويرپول گارانتي يكساله محصولات ويرپول و تعمير صد درصد دستگاه ها و لوازم خانگي ويرپول در محل كار و منزل مشتريان عزيز، بدون روز تعطيلي و شبانه روزي را در برنامه خدماتي خود دارد تا بتواند به خواسته هاي شما در سريع ترين زمان رسيدگي نمايد.
خدمات پس از فروش ويرپول براي افرادي كه با اين نمايندگي تماس مي گيرند خدمات منحصر به فردي را در نظر گرفته است. با توجه به اينكه محصولات ويرپول از طريق واردات به بازار ايران وارد مي شوند، در زمان خريد محصولات ويرپول حتما بايد در باره خدمات تعميرات و تعميرگاه هاي آن از فروشنده پرس و جو كنيد و شماره تماس نمايندگي تعميرات ويرپول را دريافت كنيد، تا در صورتي كه دستگاه شما با ايرادي روبه رو شد بتوانيد با آسودگي به نمايندگي موردنظر، كه با نام تعميرگاه مجاز يا نمايندگي مجاز مشغول به كار است، مراجعه كرده و از خدمات پس از فروش آن برخوردار شويد.

شماره تلفن نمايندگي تعميرات ويرپول

 

اگر نياز به خدمات پس از فروش ويرپول داشته باشيد مي توانيد شماره تلفن نمايندگي و شماره تماس شركت ويرپول سايت كه در بالاي صفحات و در بخش تماس با ما نوشته شده در ارتباط باشيد و خدمات موردنياز خودتان را براي انواع دستگاه هاي ويرپول (Whirlpool) و بقيه برندهاي مشهور لوازم خانگي دريافت كنيد.

نمايندگي تعميرات ويرپول تمامي نرخ هاي تصويب شده تعميراتي خود را بر پايه قيمت مشخص شده نهادهاي نظارتي هماهنگ كرده و به مشتريان محترم ارائه مي دهد، همينطور پيش از اجراي تعميرات، برآورد نسبي اي از هزينه ها خدمت شما داده مي شود و تمامي تعميرات در محل كار و خانه شما انجام شده و پس از نخستين تماس شما در كمتر از پنچ ساعت تعميركارهاي ما خود را به آنجا مي رسانند.

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۱۵:۰۲ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

امروزه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگي بهترين روش براي ايجاد رقابت بين عرضه كنندگان اين محصولات است. درست است كه با فروش بهتر مي توان توجه مشتريان را به محصولات جلب كرد، اما ارائه خدمات پس از فروش سهم زيادي در وفاداري خريداران نسبت به محصولات عرضه شده دارد. خدمات نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در اين جهت دست به كار شده و تعميرگاه خود را، هم از نظر نرم افزاري و هم از نظر سخت افزاري به آخرين دستگاه هاي روز دنيا مجهز كرده است. همچنين قطعات معيوب را در قالب گارانتي هر يك از محصولات خريداري شده در كمترين زمان تعويض مي كند و همه تعويض ها در محل سكونت مشتري انجام مي پذيرد و نيازي به حمل دستگاه به تعميرگاه نمي باشد. از ساير خدمات پس از فروش هيراد سرويس، ارائه دستگاه هاي جايگزين در زمان هايي است كه تعميرات دستگاه موردنظر نياز به زمان بيشتري داشته باشد. خدمات تعميرات هيراد سرويس در همه استان هاي كشور داراي نمايندگي فعال است كه دسترسي شما را به دريافت خدمات بيشتر مي كند. همينطور هيراد سرويس آماده است تا محصولات شما را كه گارانتي شان پايان يافته، دوباره با عقد قرارداد پيشتيباني كند. پرسنل فني نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در تلاش هستند تا كيفيت خدمات تعمير را به اندازه اي ارتقا دهند كه شايسته برندهاي لوازم خانگي مورد تعمير باشند. نمايندگي تعميرات هيراد سرويس در حوزه تعميرات تخصصي و خدمات پس از فروش فعاليت مي كند. توصيه مي كنيم قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات هيراد سرويس حتما از طريق سايت خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد. گفتني است تعميرات دستگاه هاي لوازم خانگي برندهاي معروف از طريق دو گزينه خدمات در مركز و خدمات در محل انجام مي شود. در نهايت بايد اين نكته را بيان كنيم كه كيفيت خدمات ارائه شده در اين نمايندگي قابل مقايسه با ديگر نمايندگي ها نمي باشد.
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :